MERKEZİYETSİZ E-TİCARET'İN GELECEĞİ

Vizyonumuz, gerçek platformdaki Crypto meraklılarına, gerçek platformdaki Crypto kullanıcılarına faydalı platformlar kurarak ve bunları aşağıda verilen çeşitli e-ticaret mağazalarına entegre ederek tam memnuniyet sağlamaktır. E-ticaret, Oyun Platformu, İnternet Hizmetleri ve Farklı Kripto Platformları

twitter
reddit
facebook
telegram
linkedin
github

Genel ICO Başlama Tarihi:

1 Ağustos

Time is up, sorry!
ORYX TOKEN

ORYX NEDİR?

Oryx, Token’ın gerçek dünyadaki uygulamalarda (Borsa sistemi, Mağaza, Oyun, Kripto platformu ve daha fazla İnternet servisi) kullanımında toplu olarak kullanılması üzerine çalışmaktadır.

Oryx’in asıl amacı, kripto para birimini kabul eden ortaklarımız tarafından platformlarımızda fon ve ödemelerin transferi için kullanılan Token olmaktır.

E-Ticaretin Dünya Genelinde Merkeziyetsiz olması, bu bizim hedefimiz ve vizyonumuzdur.

Para Birimi
Geleneksel Varlıklar
Dijital Ürünler

ORYX ICO İNCELEME

logo60
download (1)
21466b28626bcf4273cc9cca9a87ed12
light-jp
download
download
oryx-token
Screen Shot 2019-07-05 at 12.19.38 AM

E-TİCARETİMİZ NASIL ÇALIŞIR?

Oryx, gerçek bir blockchain çözümü sağlayarak dünyada E-ticareti geliştirmeyi ve Bitcoin’in doğduğu blockchain teknolojisi yardımı ile insanların çalışmasını, büyümesini, işlem yapmasını ve elektronik ortamda ticaretini hızlı bir şekilde yapmasını sağlayacak ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Oryx “E-ticaret + blok zinciri” olarak görülebilir. Ana odağı girişimcilik, e-öğrenme, medya, eğlence, dijital reklamcılık ve e-ticaret ile yapılması gereken her şeydir. Kolayca satın alabilir ve satabilirsiniz: Programlama ve Geliştirme, E-Öğrenme, Tasarım, Yazma ve Çeviri Danışmanlığı ve danışmanlık E-Pazarlama.

CRYPTO PLATFORMUMUZ NASIL ÇALIŞIR?

Kripto Tabanlı Platformlar, özelliklerine daha hızlı işlem yapma ve durumları kullanma konusunda algoritmalarına göre çalışır. Gerçek dünya kullanımıyla bütünleşen, herkese daha hızlı ödeme yapma imkanı sağlayan ve gönderilen paranın daha yüksek bir yüzdesinin tahsil edildiği tipik banka havalelerinin aksine “düşük ücret” masrafları sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri sistemi.

Oryx platformu, düşük maliyetli bir ücretle E-ticaretin Yerine Getirilmesi konusunda merkezi olmayan bir işlem ve daha hızlı bir ödeme sistemi sağlamak için blockchain teknolojisini kullanacak ve aynı zamanda herkesin her madeni para veya göreceli projenin Coin’mizde doğru bir şekilde geliştiğini görebileceği ekstra bir platform da sağlayacaktır, 2020’de ana ağımız açıldığında.

 

  • Platformlarımız Global kullanım için inşa edilecektir.

  • Ürünümüz e-ticaret Hizmetlerine dayanmaktadır.

  • Başlıca odak noktamız güvenlik üzerine, hızlı işlem süresini sağlamak için bu gizlilik ve madeni para kullanımının amacına bakan komple bir ekibimiz var.

OYUN PLATFORMUMUZ NASIL ÇALIŞIYOR?

Blockchain ve oyunların cazip bir geleceği var. Oyun şirketleri, geliştiricileri blockchain üzerinde oyun oynamaya teşvik etmek için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturmaktadır.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için güvenli ve şeffaf merkezi olmayan muhasebe teknolojisi ile Blockchain Gaming için bir platform oluşturmayı ve platformumuzdaki oyuncuları tanıtacağımız ve ödüllendireceğimiz benzersiz ödeme sistemini kullanmayı planlıyoruz. Çözüm Oryx sezgisel bir e-ticaret çözümü geliştirmiştir. Bu açık kaynaklı yazılım, satıcının blockchain teknolojisiyle çalışan açık kaynaklı yazılıma dayalı ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

MVP'MİZ

Oyaaa, blok zinciri yatırımcılarının, tüccarlarının, Crypto meraklılarının birbirleriyle özgürce iletişim kurabildiği ve işbirliği yapabildiği ve topluluk odaklı olmayı amaçlayan, blok zincirine dayanan, Merkezi olmayan bir Sosyal Platformdur.

Oyaaa’nın vizyonu, blok zinciri yatırımcılarının, Kripto topluluklarının, Projelerin sahiplerinin, dünyayı değiştirmek için sosyal ağlarıyla aynı ilgi alanlarını paylaşarak, gerçek bir Blockchain ruhuyla birlikte çalışmasını sağlamaktır.

Oyaaa, blockchain teknolojisi ile çalışan yeni nesil bir sosyal medyadır.

Facebook’a benziyor ve oldukça akıcı çalışmaktadır

ORYX YOL HARİTASI

S4 2018
Oryx projesi fikri oluşturuldu, Oryx oluşturuldu ve başlatıldı.
S1/S3 2019
Topluluk İnşası, Airdrop Turları, İşe Alma ve Ekip Oluşturma, OYAAA.NET Beta Lansmanı (MVP Ürünü), Token Presale ve IEO, Bounty programı, Ortaklıklar.
S3 2019
Borsalarda listeleme, OYAAA.NET'in başlatılması, İşbirlik ve daha fazla ortaklık, Oya tokeni listeleme, E-ticaret Mağazamızın Açılması [Beta] S3 <-> S4.
S4 2019
SEO, Gelişmiş Pazarlama ve web sitesi geliştirme, Diğer Borsa Listeleri, Oryx İnternet servisi, Resmi e-ticaret mağazasının açılması.
S1/S2 2020
Ekibi genişletin, Oryx ana ağı, Oryx cüzdanı, Oryx Cash'in piyasaya sürülmesi (IOS / Android sürümü) PC istemcisi, Exchange platformumuzun açılması.
S3 2020
Oryx Gaming platformu Beta, Proje Hedefleri için Güncellemeler, Oryx Gaming resmi lansmanı, Oryx ekosisteminin özeti.
S4 2020
Güncelleme Yol Haritası 2020-2021, Daha Fazla Büyüme, Pazarlama

TOKEN DETAYLARI

40%
Token Satışı
20%
Gelişmeler
15%
Pazarlama
20%
EKİP
5%
Airdrops & Rezervler
Ön-Satış

Fiyat: 1 ORX 0,022 ABD doları

10 Haziran – 24 Haziran 2019

İlk IEO

Oryx (ORX), 01 Temmuz 2019’da saat 13: 00’te (UTC) başlayan VinDAX Launchpad’de gerçekleşecek.

Fiyat: 0,055 USDT

Max Tedarik

100,000,000 ORX

Fiyat

IEO sezonunun 2. döneminde ORX fiyatları : 0.055 usd

Contract Adresi:

0x888934De736b7F5244F006A655f3BCD71eF0979d

Kabul Edilen Para Birimleri

ETH, BTC ve USDT

Token Dağıtım Tarihi

10 Temmuz ico öncesi yatırımcılarımıza.

Emisyon oranı

Yeni token oluşturulmayacak

PARTNERLER

MOTİVASYONU TAM EKİBİMİZ

ORYX'İN GELECEĞİ

Oryx Nakit - Ödeme sistemi
  • Kredi kartıyla küresel ödeme sistemi her ülkede desteklenen, ülkenin resepsiyon ve iade hizmeti için resmi kuryeleri olarak orada bulunacaktır. Bir öğeyi satın almak veya bir bilet rezervasyonu için ödeme yapmak veya sipariş vermek için kendi uygulamamız var. Sistem birçok ortağı, mağazayı, oteli vb. destekleyecektir.

Merkezi Olmayan Borsa
  • Merkezi olmayan borsayı yapmaya başlayacağız. Ve bu borsa para sahiplerinin kripto token takası yapmaları ve geleneksel merkez platformlarla ilgili sorumluluk ve güvenlik engellerini ortadan kaldırmaları için merkezi olmayan bir temel sağlamayı amaçlamaktadır.

Oryx sezgisel ve kapsamlı bir e-ticaret çözümü geliştirecek. Bu açık kaynaklı yazılım, serbest piyasaya dayanan tüccarımızın serbest piyasaya dayalı ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak geliştirilecektir.

En iyi alternatif, gelecekte tüccarlar tarafından kontrol edilecek olan merkezi olmayan, organize bir piyasadır. Özellik ve hizmetlerin yanı sıra maliyet ve ücret yapılarına ilişkin kararlar artık tüccarlara dayatılamayacak. Ticari bir ittifak kavramı, piyasayı tanımlayacak organizasyon yapısını inşa etmek için güçlü bir temel oluşturur. Dünyanın her yerindeki tüccarlar bu ekibin üyesi olurlar ve böylece yalnızca Oryx tokenine sahip olarak ve ağ üzerinde haberleşerek karar alma sürecine katılırlar.